U NAS

Organizacja Pracy Szkoły

Dla rodziców

Dokumenty

Klasy

Plan Lekcji

Pracownicy szkoły

Samorząd Uczniowski

Nasi Najmłodsi

Z uczniowskich zeszytów

Konkursy

Kronika Szkolna

Galeria

Ciekawe strony

   

   

   

   

 

 

OSTATNIE KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

czerwiec 2017

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla klas VI szkół Podstawowych
Udział: A. Rogowski, P. Polaszek

Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
III miejsce: Mikołaj potocki
Udział; J. Minuth

Turniej Koszykarski Gama Akademii Koszykówki
III miejsce: F. Borowik, M. Grzebinski, I. Klin, J. Siemieński, S. Świątkowski, P. Templer, W. Klin, W. Betlejewski, I. Okrój, B. Czapiewski, K. Zander

Konkurs plastyczny „Czas na rodzinę”
Nagrodzeni: A. Rogowski, O. Bereś, A. Dombrowska, I. Klin, M. Ostrysz,
Wyróżnienie: M. Schmidt, A. Żyjewska

Międzynarodowy Konkurs Krótkich Form Literackich POESIA SEMPER REFORMANDA
III miejsce: Oliwia Bartyzel

Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap powiatowy I miejsce: Julianna Minuth
Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap wojewódzki Finalista: Julianna Minuth
Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap powiatowy Laureat – III miejsce: Kamil Kelsz
Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap wojewódzki Finalista: Kamil Kelsz

 

 

maj 2017

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
II miejsce: Paweł Polaszek
Wyróżnienie: Oliwia Bereś

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
II miejsce: Łukasz Dojutrek

Powiatowy Festiwal Tańca
II miejsce: Zespół Kropelki

III Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej
Udział: F. Borowik, K. Wentowska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy
I miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
I miejsce: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Krzysztof Lewandowski

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap wojewódzki
III miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE PAWEŁ POLASZEK

 

kwiecień 2017

Ogólnopolskie konkurs filmowy
upowszechniającego zasady savoir-vivre’u
„Od ignoranta do eleganta”
Udział: Weronika Szlija, Natalia Niezgoda, Michalina Imgrondt, Wiktoria Czapiewska, Julianna Minuth

Wojewódzki Konkurs plastyczny „W świecie pszczół”
II miejsce: Sebastian Świątkowski

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap gminny
I miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
I miejsce: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Krzysztof Lewandowski

Międzyszkolny Konkurs „Żywoty Świętych – Brat Albert”
Udział: P. Polaszek, P. Lokś

Międzyszkolny Konkurs „Lubichowskie zmagania z matematyką 2017”
Udział: I. Kuc, K. Wentowska

VII Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną
Nagroda: Michalina Dolata
Wyróżnienie: Sebastian Bonin, Krystian Bonin, Jakub Zander, Paulina Lokś, Piotr Lokś,
Karolina Dolata, Piłat Dominik, Julia Zander, Kajetan, Zander, Norbert Naczyk, Paweł Zieliński

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
Nagrodzeni: Anna Żyjewska, Łukasz Dojutrek

Powiatowy Konkurs plastyczny „Czas na rodzinę”
Udział:  A. Pietrzak, K. Ziemann, A.Wrosz, J.Zander, S. Kryszkiewicz, F.Laskowski, P.Lokś, J.Rękas, A. Mondrachowska, Z. Cieklińska, N. Śledź, W. Czaplewska, E.Wildeboer, F.Szczęsny, P.Polaszek, J.Kedziorski, A. Rogowski

Gminny Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
Udział: O.Żyjewski, W.Pułaska, M.Grzebińska, P.Lokś, S.Kryszkiewicz, M.Karpiński, E.Wildeboer, F.Szczęsny, W.Czaplewska, J.Rękas, K.Arendt, A.Rogowski, k.Kasicka, T.Karcz, A.Żyjewska, J.Zieliński, J.Wałdoch, A.Andreskowska, M.Dolata, P.Kawski, J.Dombrowska, Ł.Dojutrek, M.Dragun

Międzyszkolny konkurs „Queen Elizabeth II”
I miejsce: Judyta Makowska

 

 

marzec 2017

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców
II miejsce

Gminne Mistrzostwa Koszykówki Dziewcząt
I miejsce: A. Chabowska, J. Dombrowska, K. Ellert, M. Marocka, I. Murach, J. Olejniczak,
S. Olszewska, K. Pietrzak, A. Sokołowska, S. Weisbrodt

Gimnazjada – Koszykówka Dziewcząt
II miejsce: A. Andreskowska, A. Chabowska, J. Dombrowska, K. Ellert,
M. Marocka, I. Murach, J. Olejniczak, S. Olszewska, K. Pietrzak, A. Sokołowska, S. Weisbrodt

XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - rejon
II miejsce: Cezary Dragun
Udział: A. Fial, K. Lewandowska

Gminny Konkurs Literacki „Świat, który mnie otacza…”
Laureaci konkursu: Paweł Polaszek, Julianna Minuth, Łukasz Dojutrek, Weronika Szlija, Oliwia Bartyzel

Gminne Eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
I miejsce: Oliwia Muszyńska
 

 

 

luty 2017

Szkolny Turniej Warcabowy
Mistrzowie:
Kl 6 – Antoni Rogowski
Kl 5 - Oskar Fial
Kl 4a – Szymon Mueller
Kl 4b – Wiktoria Pułaska
Kl 3a – Kinga Wentowska
Kl 3b – Anna Żyjewska
Kl 2a – Roksana Wideboer
Kl 2b – Oliwia Andreskowska
Kl 1 – Jan Piszora

I Gminny Turniej Warcabowy
I miejsce: Antoni Rogowski
III miejsce: Anna Żyjewska

Gimnazjada – Piłka Ręczna - Powiat
III miejsce: K. Chrzanowski, M. Delewski, K. Frost, K. Lewek, P. Lewicki, B. Porożyński, D. Potocki, G. Sierocki,
J. Sokołowski, M. Wnorowski

 

 

styczeń 2017

Konkurs Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji p.n. „Czad i ogień. Obudź czujność” Spot filmowy „Czadowy problem”
Udział: K. Kozłowski, S. Weisbrodt, K. Peka, M. Prinz, A. Rogowska, I. Murach

Sztafety Sprawnościowe klas III SP w Jabłowie
I miejsce

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców w Jabłowie
I miejsce
 

 

grudzień 2016

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Jabłowie
I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Kaliskach
IV miejsce

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych w Jabłowie
I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych w Kaliskach
II miejsce

VIII Powiatowy festiwal piosenki Ekologicznej „Jedziemy do lasu”
III miejsce  Marysia Cymer

 

 

listopad 2016

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jedną mamy misję zwalczamy razem niską emisję”
Wyróżnienie: Paweł Polaszek

Udział: M. Karpiński, A. Pietrzak, A. Wrosz,
l. Konkol, A. Janik, S. Kryszkiewicz, L. Czapla,
J. Piernicki, W. Pułaska, A. Orłowska, B. Gemza, A. Krużycki, M. Grzebińska, J. Zander, W. Czaplewska, F. Szczęsny, J. Rękas, O. Muszyńska, P. Polaszek, K. Wysocki, K. Borowik, J. Kędziorski, K. Kasicka, J. Kaczmarek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej
Udział: A. Mondrachowska, N. Śledź,
E. Wildeboer, Z. Cieklińska, O. Muszyńska, W. Czaplewska

 

X Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej
Udział: J. Sierocki, W. Szlija, N. Niezgoda

 

Konkurs dla dzieci i młodzieży na spot filmowy „Czad i ogień. Obudź czujność”
Udział:
A. Rogowska, K. Peka, S. Weisbrodt, I. Murach, M. Princ, K. Kozłowski

 

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando Kociewskie”
Udział: F. Szczęsny, P. Polaszek

 

XVIII Gminny Przegląd Piosenki dziecięcej „Wesołe nutki”
I miejsce: Kinga Wylęgły
Udział: A. Weisbrodt, P. Templer

 

Miedzygimnazjalny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Jeziora Kociewia”
III miejsce: J. Minuth, N Niezgoda, M. Delewski

 

 

październik 2016

Konkurs plastyczny „Chemia w rolnictwie”
Udział: K. Wentowska, D. Kozłowska, A. Mechlińska, A. Szymborska, M. Grzebiński,
P. Dolata, A. Weisbrodt, K. Czaplewska

 

Konkurs plastyczny „Chrońmy się przed zakażeniem wirusa brodawczaka ludzkiego”
Udział: Ł. Dojutrek, A. Chabowska, N. Bergier,
A. Rogowska, I. Murach

Gminny Konkurs Plastyczny „Przy sztaludze”, „Jesień na Kociewiu”
Udział: J. Rękas, P.Lokś, J.Dombrowska

 

XII Regionalny Konkurs Kociewski im Bernarda Janowicza – konkurs wiedzy
Wyróżnienie: A. Mondrachowska
Udział: I. Kuc, A. Żyjewska,

 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców
III miejsce; K.Cissewski, D.Gołuński, M.Karpiński, A.Krużycki, F.Laskowski, P.Lokś, N.Naczyk, S.Pepliński, K.Piernicki, P.Polaszek, M.Potocki, B.Rajkowski

 

Konkurs plastyczny „Ilustracje do Bajek Kociewskich B.Janowicza”
II miejsce: M.Schmidt, J.Siemieński
Wyróżnienie: K.Bonin, P.Polaszek
Udział: A.Żyjewska, W.Czapiewska, A.Fial, J.Kędziorski,
 

Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt
Udział: Z. Cieklińska, W.Czaplewska, A.Mondrachowska, O.Muszyńska, J.Rękas, N.Śledź, E.Wildebord, K.Kasicka

 

Gminny Turniej Unihokeja Chłopców
Udział: P.Polaszek, A.Rogowski, B.Rajkowski, M.Potocki, D.Gołuński, K.Arendt, J.Kędziorski

 

·  Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
I miejsce: S.Weisbrodt, M. Marocka
II miejsce: A.Rogowski, K.Kuling
II miejsce: M.Delewski, K.Kelsz

 

·  Międzyszkolny konkurs humanistyczny „Szranki humanistyczne” – „Z przysłowiem za pan brat”
II miejsce: K. Borowik, K.Kuling, P.Polaszek, Ł. Różyński
Tytuł „Humanisty roku” otrzymał Paweł Polaszek

 

·  XII Regionalny Konkurs Kociewski im Bernarda Janowicza
Wyróżnienie: A. Mondrachowska

 

 

wrzesień 2016

·         VI Światowy Dzień tabliczki Mnożenia
Klasowi Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:
Klasa 4a:Oliwier Gencza
Klasa 4b: Piotr Lokś
Klasa 5: Amelia Mondrachowska
Klasa 6: Antonii Rogowski
Klasa IIIa: Maciej Delewski
Klasa IIIb: Paweł Lewicki
 

·         XII Olimpiada Matematyczna Juniorów
Udział: A. Pachulska, P.Lewicki, M.Delewski, J.Wąsowski, N.Niezgoda, D.Pośman, K.Nadolny, J.Minuth, O.Bartyzel, I.Murach, K.Kozłowski, Ł.Dojutrek, P.Kawski, P.Lokś

 

czerwiec 2016

·         Gminny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy pod hasłem „Ratujemy i uczymy ratować”
II miejsce: Julia Dombrowska
III miejsce: Seweryn Gracz
Udział: A.Andreskowska, K.Kowalewska
 

·         Gminny Konkurs Matematyczny klas V
III miejsce; Antoni Rogowski
Udział: P.Polaszek

 

maj 2016

·         Wojewódzkie Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
II miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
IV miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
IV miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz

 

·         Powiatowy Festiwal Tańca
II miejsce: Sandra Kryszkiewicz, Klaudia Zieman, Wiktoria Pułaska, Laura Czapla, Anna Fial, Aleksandra Orłowska, Aleksandra Janik, Julia Zander, Laura Konkel, Maja Grzebińska, Agata Szulca, Agnieszka Wrosz
 

·         XV Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny „Złote liczydło”
III miejsce: Kacper Kozłowski, Maciej Delewski, Paweł Lokś
 

·         Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA
I miejsce Oskar Klein (600 m)
I miejsce Patryk Naczyk (300 m)
Udział: M. Radomska
 

·         Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
II miejsce: Patryk Naczyk, Dominik Potocki, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Grzegorz Sierocki, Kamil Mondrachowski, Adam Janca, Kacper Chrzanowski
 

·         XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Niemieckiej i Angielskiej
III miejsce w kategorii klas 1-3 PSP: Anna Dombrowska, Anna Żyjewska, Milena Schmidt
II miejsce w kategorii klas 1-3 PG: Weronika Szlija i Natalia Niezgoda
Udział: Marta Dragun i Julia Dombrowska

 

kwiecień 2016

·         Rejonowy konkurs przyrodniczo-ekologiczny „Wierzyca – zakręcona rzeka marzeń”
Udział: A.Andreskowska, A.Żyjewska
 

·         Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Udział: K.Kasicka, B.Mokwa, J.Kedziorski, M.Dolata, A.Andreskowska, A.Żyjewska, P.Lokś, S.Bonin, M.Dragun
 

·         Gminny Konkurs Plastyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie-Nasze piękne Mazury”
I miejsce: Daniel Bzoza
II miejsce: Paulina Lokś, Kamil Kelsz
III miejsce: Jadwiga Sobisz
Udział: A.Mondrachowska, O.Muszyńska, Z.Cieklińska, J.Peka, W.Czapiewska, E.Wildebor, M.Dolata, A.Żyjewska, M.Dragun, N.Bergier, K.Malinowski, J.Zieliński, W.Lewandowicz, C.Dragun, Ł.Dojutrek, K.Kamiński, S.Bonin, M.PIernicki, J.Sierocki, M.Pułaska, M.Wałdoch, K.Peka, N.Jurkiewicz, M.Babiński, I.Murach, S.Weisbrodt, K.Lewandowski, M.Marocka, A.Rogowska,
 

·         Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea
Udział; K.Maszka, B. Porożyński,P. Polaszek, K.Wysocki, J.Dombrowska, P.Lokś, P.Loks, G.Sierocki, A.Chabowska, P.Kawski, A. Żyjewska, C.Dragun, M.Dragun, A.Andreskowska, A.Rogowski, K,Borowik, J.Kaczmarek, K.Kasicka, K.Kamiński, P.Zieliński, Ł.Dojutrek, S.Bonin
 

·         Konkurs literacki „Młodzi piszą … List do świata”
Wyróżnienie: Julianna Minuth
 

·         Konkurs plastyczny „Młodzi tworzą Kolorowy list do świata”
Laureaci: Milena Schmidt, Paweł Zieman, Oliwia Bereś, Paweł Kawski
Wyróżnienia: Piotr Templer, Wiktoria Guzowska, Anna Żyjewska, Anna Dombrowska, Maciej Grzebiński, Jan Siemieński, Łukasz Dojutrek, Paweł Polaszek
 

·         Powiatowe Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
I miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
I miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz
 

·         Powiatowy Konkurs „Fajki są nie z mojej bajki”
Udział: Klasa V
 

·         Wojewódzki Konkurs Plastyczny na poziomie klas II „Piekno Borów Tucholskich”
I miejsce Maciej Grzebiński
 

·         Gminny Konkurs Matematyczny Klas Drugich „Mistrz matematyki”
I miejsce: Kinga Wentowska, Piotr Templer,
 

·         Gminne Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
I miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
I miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz
 

·         Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych
I miejsce: Patryk Naczyk, Dominik Potocki, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Grzegorz Sierocki, Kamil Mondrachowski, Adam Janca, Kacper Chrzanowski
 

·         Mistrzostwa Gminy w siatkówce
III miejsce: P. Naczyk, O.Klein, K.Chrzanowski, K.Mondrachowski, O.Odia, J.Wąsowski
 

·         XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
I miejsce: Cezary Dragun
III miejsce: Kamil Karpiński
Udział: A.Żyjewska, P.Polaszek,

 

·         Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
IV miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt
 

·         Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
II miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.

 

marzec 2016

·         Szkolny Konkurs Matematyczny – Złote Liczydło
Do kolejnego etapu przechodzą:
Kacper Kozłowski, Maciej Delewski, Paweł Lokś
Udział: S. Gracz, K. Kowalewska, N. Niezgoda, K.Nadolny, P.Lewicki, J.Minuth

 

·         Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
I miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt
 

·         Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.
 

·         Gminny Konkurs Literacki "Każdy dzień może być niezwykły"
I miejsce - kategoria proza: Sebastian Bonin, Marcelina Kozyra
II miejsce - kategoria proza: Łukasz Dojutrek
Wyróżnienie - kategoria proza: Sandra Jurczyk
Udział: M. Dragun, M. Radomska, J. Minuth
 

·         Konkurs Plastyczny "Owoce i warzywa w szkole"
I miejsce: Kinga Wylęgły
II miejsce: Igor Klin
III miejsce: Anna Żyjewska

·         Mistrzostwa Gminy w Koszykówce
I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.
 

·         Mistrzostwa Gminy w Koszykówce
I miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt

·         XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - etap szkolny
I miejsce: Kamil Karpiński i Anna Żyjewska,
II miejsce Wiktoria Śledź i Kinga Wylęgły
III miejsce: Wiktoria Guzowska i Igor Klin
Udział: P. Templer, S. Świątkowski, M.Ostysz, O. Bereś, W. Klin, I. Kuc, K. Muchowski, W. Betlejewski, S. Bonin, Z. Szymczak, A. Weisbrodt, M.Schmidt

 

luty 2016

·         Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
I miejsce - Dominik Potocki, Grzegorz Sierocki, Maciej Delewski, Oskar Klein, Patryk Naczyk, Kamil Mondrachowski, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Jakub Wąsowski, Kacper Chrzanowski

·         XXII Gminny Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Sebastian Bonin,
Udział: N.Śledź, K. Kelsz

·         Mistrzostwa Gminy w MInikoszykówce Chłopców, II miejsce: Krystian Chabowski, Bartłomiej Porożyński, Maksymilian Piernicki, Paweł Polaszek, Łukasz Dojutrek, Sebastian Bonin, Krystian Maszka, Karol Kuling, Kacper Arendt, Antoni Rogowski

 

grudzień 2015

·         Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Adam Janca, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Kacper Princ

 

listopad 2015

·         Indywidualne Gminne Zawody w tenisie stołowym
I miejsce: Aleksandra Andreskowska i Weronika Ronowska
II miejsce: Patryk Naczyk i Antoni Rogowski,

·         XVII Gminny Przegląd piosenki dziecięcej „Wesołe Nutki”
II miejsce: Kinga Wylęgły
Udział: K. Czapiewska

·         Wojewódzki Konkurs Matematyczny – SP – etap szkolny Do kolejnego etapu przechodzi: Paulina Lokś
Udział; M. Dragun, C. Dragun, J. Dombrowska, P. Kawski, A. Andreskowska, N. Radomska, S. Bonin, Ł. Dojutrek, A. Chabowska, J. Zieliński, B. Porożyński

·         Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – SP – etap szkolny Udział; P.Polaszek, A.Andreskowska, C.Dragun, M.Dragun, P.Kawski, J.Sierocki, S.Bonin

·         Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – Gimnazjum – etap szkolny Udział: K.Lewandowski, K.Nadolny, K.Mondrachowski, J.Wasowski, S.Jurczyk, K.Kelsz, M.kozyra, K.Ellert, J.Minuth, M.Radomska, A.Rogowska, O.Klein, S.Olszewska, M.Imgront, N.Niezgoda, O.Bartyzel, W.Czapiewska,

·         Konkurs plastyczny „ Chemia w rolnictwie” Udział: A. Fial, K. Zieman, A. Żyjewska, S. Kryszkiewicz, K. Muchowski, K. Wylęgły

·         XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny – „Dyktando Kociewskie” III miejsce- Aleksandra Orłowska
Udział: Laura Czapla, Aleksandra Orłowska, Antoni Rogowski, Paweł Polaszek

·         Konkurs plastyczny „Bajki kociewskie Bernarda Janowicza” Udział: Oliwia Bereś, Karolina Czaplewska, Paulina Dolata, Milena Schmidt, Wiktoria Czaplewska, Amelia Mondrachowska, Paweł Polaszek, Rafał Potocki, Antoni Rogowski, W. Czapiewska, A.Mondrachowska, A.Rogowski, P.Polaszek, R. Potocki

·         XII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Nauka w świecie i Edukacja w Polsce – 200 lat w kalejdoskopie zdarzeń”
II miejsce - Maciej Delewski, Paweł Lokś, Seweryn Gracz

·         Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Gimnazjum – etap szkolny Udział; P.Lokś, S.Gracz, J.Minuth, K.Kelsz, O.Bartyzel, K.Nadolny, N.Niegoda, M.Piernicki, P.Lewicki, D.Pośman, K.Kowalewska, W.Czapiewska, N.Bielińska, M.Delewski, D.Potocki, J.Wasowski, K.Ellert

 

październik 2015

·         Gminny Turniej Unihokeja
II miejsce: K.Arendt, J.Zieliński, B.Porożyński, P.Kawski, K.Chabowski
II miejsce:  A.Andreskowska, P.Lokś, A.Żyjewsja, M.Dragun, M.Dolata, J.Dombrowska

·         XXIX Bieg Szpęgawski
I miejsce: Piotr Lokś i Oskar Klein,
10 miejsce: Kacper Radomski
11 miejsce: Błażej Rajkowski i Paweł Lokś
13 miejsce: Martyna Radomska
Udział: K.Wylęgły, I.Kuc, P.Polaszek, J.Zander, N.Radomska, P.Lokś, A.Andreskowska, B.Porożyński, K, Lewek, J. Sobisz, K.Kozłowski, D.Potocki, A.Petka, D.Mamel, O.Bartyzel, J.Minuth, N.Reszczyńska, K.Pietrzak, N.Goliat, A.jurkiewicz, J.Kiersznowska, K. Porożyńska, N.Andreskowska, I.Pietrzak, W.Ronowska, S.Śliwicka, M.Kozyra, S.jurczyk, A.szyca

·         II Międzygminny Turniej Ekologiczny „Nowe życie plastikowej butelki”
III miejsce: Natalia Bielińska i Julianna Minuth

 

 

wrzesień 2015

·         V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Klasowi Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:
Kl 4 – Amelia Mondrachowska i Wiktoria Troeder
Kl 5 - Jakub Kaczmarek
Kl 6 – Paulina Lokś
Kl I – Kamil Kelsz
Kl IIa- Michalina Imgront
Kl IIb – Paweł Lewicki
Kl III – Paweł Lokś

 

·         XI Olimpiada matematyczna Gimnazjalistów
Udział: O.Bartyzel, W.Czapiewska, J.Minuth, K.Nadolny , N.Niezgoda, D.Potocki, M.Piernicki, P.Lewicki, J.Wąsowski, K.Kelsz, K.Kozłowski, P.Lokś, S.Gracz, K Ellert, D.Pośman

 

·         XXIV Bieg Kociewski z Polpharmą
I miejsce: Piotr Lokś i Oskar Klein,
10 miejsce: Kacper Radomski
11 miejsce: Błażej Rajkowski i Paweł Lokś
13 miejsce: Martyna Radomska
Udział: K.Wylęgły, I.Kuc, P.Polaszek, J.Zander, N.Radomska, P.Lokś, A.Andreskowska, B.Porożyński, K, Lewek, J. Sobisz, K.Kozłowski, D.Potocki, A.Petka, D.Mamel, O.Bartyzel, J.Minuth, N.Reszczyńska, K.Pietrzak, N.Goliat, A.jurkiewicz, J.Kiersznowska, K. Porożyńska, N.Andreskowska, I.Pietrzak, W.Ronowska, S.Śliwicka, M.Kozyra, S.jurczyk, A.Szyca

Konkurs Plastyczny „Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego” Udział: I.Murach, E.Troeder

Gminny Konkurs Plastyczny „Przy sztaludze” Udział: A. Żyjewska, W.Szlija, N.Niezgoda

 

Czerwiec 2015

·         Gminny Konkurs Matematyczny klas V.
II miejsce: Paulina Lokś
Udział: P. Kawski

·         Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy Wolności”
Nagroda: Aleksandra Andreskowska
Wyróżnienie: Julia Dombrowska

·         XVII Międzyszkolne Zawody Wędkarskie „Trzcinka 2015”
I miejsce drużynowo: PG
III miejsce drużynowo: PSP
I miejsce indywidualnie: Kamil Mondrachowski i Michalina Imgront
III miejsce indywidualnie: Nikola Jurkiewicz
Udział: J. Sokołowski
 

 

Maj 2015

XXV Regionalny Konkurs plastyczny „Czego brakuje w mojej miejscowości”

Wyróżnienie: Łukasz dojutrek

Udział: P.Polaszek, N.Radomska, P.Lokś, J. Dombrowska, A.Andreskowska, S.Bonin, P.Kawski

 

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju LA

III miejsce – A. Andreskowska, J. Dombrowska, N. Jurkiewicz, N. Radomska, M. Dolata

Udział: K. Kozłowski, K. Lewek, J. Ukleja, B. Porożyński, M. Prinz, P. Kawski

 

XIII Konkursie Historyczno- Przyrodniczym „Moja Ojczyzna- Polska”

IV miejsce: Marta Dragun

VI miejsce: Cezary Dragun

 

III Gminny Konkurs Informatyczny

I miejsce: Dawid Senger

Udział: S. Gracz, O. Odia
XVII Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce: Weronika MajkowskaII miejsce: Cezary Dragun, Klaudia Lewandowska,

Udział: W. Śledź,
Finał Wojewódzkiego Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap wojewódzki


 
III miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein
XXXVIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap powiatowy


 

I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein

 

 

Kwiecień 2015

XXXVIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap gminny


 

I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein

II miejsce PSP: Paweł Polaszek, Rogowski Antonii, Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Kawski

 

Mistrzostwa rejonu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych III Miejsca: Patry Naczyk, Damian Cissewski, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Dariusz Szyca, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Adrian Jurkiewicz
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Ochrona środowiska – czy to takie trudne?


 
I miejsce drużyna: Hubert Borowik, Aleksandra Janik, Filip Orłowski
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ochrona środowiska – czy to takie trudne?






 
III miejsce: Oliwia Bereś
Rejonowy konkurs Matematyczny Klas II SP









 
Udział: Aleksandra Orłowska, Filip Laskowski
Bieg Szpęgawski


 

III miejsce: Piotr Lokś

Udział: P.Polaszek, K. Borowik, K. Kasicka, J. Kochanowski, J. Osnowski, P.Lokś, A. Andreskowska, K. Chabowski, D. Gołuński, M. Potocki, B. Rajkowski, D. Potocki, P.Lokś, M. Prinz, D. Potocki

 

Rejonowy konkurs Przyrodniczy „Wiem. Co jem” Udział: J. Dombrowska, P. Kawski

 

Marzec 2015

Mistrzostwa Powiatu w mini koszykówce dziewcząt PSP II miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder, A. Rogowska
Mistrzostwa Powiatu w  koszykówce chłopców PG II miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja
Mistrzostwa Powiatu w mini koszykówce chłopców PSP III miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Konkurs Plastyczny „Kolory Ziemi”

Nagroda: Kinga Peka

Wyróżnienie: Nikola Radomska,
Marta Dragun,

Udział: A.Rogowski, J. Kaczmarek, K. Arendt,
J. Wąsowski, K. Kuling, P. Polaszek, J. Zander. P. Zieliński, A. Andreskowska. S. Bonin,
M. Dolata, J. Dombrowska, P. Lokś, C. Dragun, J. Zieliński, P. Kawski, A. Żyjewska, M. Prinz, M. Marocka, P. Grzonka, K. Kozłowski, E. Troeder, I. Murach, A. Rogowska

 

VIII edycja Konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną


 

Nagroda; Julianna Minuth

Wyróżnienie: Sebastian Bonin

Udział: J. Zander, P.Lokś

 

Szkolny konkurs na Palmę Wielkanocną


 

Wyróżnienie: Jakub Zander, Sebastian Bonnin, Paulina Lokś, Julianna Minuth

Udział: K.Nadolny, N. Bielińska, P. Lewicki

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Żywioły”





 

III miejsce: Oliwia Bereś

Wyróżnienie: Jan Siemieński, Igor Klin, Amelia Mondrachowska, Julia Peka

 

X Jubileuszowy Gminny Konkurs Polonistyczny
 „Cztery pory roku”

II miejsce: Kinga Wentowska

III miejsce: Aleksandra Orłowska
i Amelia Mondrachowska

 

Luty 2015

Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt PSP I miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder
Mistrzostwa Rejonu w mini koszykówce dziewcząt PSP I miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder
Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców PSP I miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Mistrzostwa Rejonu w mini koszykówce chłopców PSP I miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt PG II miejsce: W. Ronowska, I. Pietrzak, A.Szyca, M. Radomska, A. Domaros, K. Pietrzak, S. Olszewska, J. Kiersznowska, P. Babińska, N. Andreskowska
Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców PG I miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja
Mistrzostwa Rejonu w koszykówce chłopców PG I miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. OdjaI miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja

 

Styczeń 2015

VI edycja konkursu plastycznego  „Chemia w rolnictwie”





 
Nagrodzeni: Anna Żyjewska, Arkadiusz Pietrzak, Piotr Lokś, Radek Popów, Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Troeder
Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
28 stycznia 2015 r. w ZSP Kokoszkowy


 

I miejsca: Weronika Majkowska

II miejsce: Sylwia Weisbrodt

II miejsca: Patryk Naczyk

IV miejsce: Jakub Sokołowski

 

 

Archiwum konkursów szkolnych

więcej >>>